نیمه خصوصی آیلتس

images22

آشنایی کامل با ۴ مهارت اصلی
فراگیری کاربردی ترین نکات در کمترین زمان
رسیدن به نتیجه مطلوب با صرف هزینه مقرون به صرفه

این دوره ویژه فراگیرانی است که قصد شرکت در آزمون IELTS را دارند و فرصت شرکت در کلاسهای گروهی که معمولاً همراه با اتلاف وقت است را ندارند، بدین منظور ما با تدوین برنامه ای منسجم به شما کمک می کنیم تا حداکثر در ۲۰ جلسه با تمامی نکات لازم آشنا گشته و جهت کسب نمره مطلوب به آمادگی لازم دست یابید.
بدیهی است دانشجویانی می توانند در این دوره ها شرکت کنند که حداقل در سطح Intermediate  باشند، درغیراینصورت لازم است تا با گذراندن دوره های Pre-IELTS به سطح مطلوب برای شرکت در دوره های IELTS برسند.( مدت دوره هایPre-IELTS بیست تا سی جلسه  می باشد که دانشجو با آزمون تعیین سطح می تواند سطح خود را شناسایی نموده و در دوره مورد نظر شرکت نماید.)
دوره های Pre-IELTS ویژه کسانی است که در سطح Pre-Intermediate هستند و قصد دارند خود را آماده ورود به دوره IELTS کنند. منبع آموزشی هر دو دوره جزوات انحصاری درخصوص چهار مهارت اصلی استاد ملازاده می باشند.

IELTS

 20 جلسه

مدت هرجلسه ۱٫۳۰ دقیقه

تعداد نفرات ۳ تا ۵ نفر

 جزوات انحصاری استاد ملازاده

شهریه هرجلسه هرنفر: ۸۰۰۰۰تومان

محل کلاسها: خیابان مطهری خیابان لارستان نبش کوچه عبده

Pre-IELTS

 20 الی ۳۰ جلسه

مدت هرجلسه ۱٫۳۰ دقیقه

تعداد نفرات ۳ تا ۵ نفر

 جزوات انحصاری استاد ملازاده

شهریه هرجلسه هرنفر: ۸۰۰۰۰تومان

محل کلاسها: خیابان مطهری خیابان لارستان نبش کوچه عبده

برای دریافت اطلاعات بیشتر با فرم زیر با ما در تماس باشید:

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس

سوال شما...

سوالات معمول درباره کلاسها

۱- آیا این کلاسها تضمینی هستند ؟
خیر. در دنیای حرفه ای آموزش تضمینی وجود ندارد به ویژه در مورد آزمون دشواری مثل آیلتس.  تضمین من زبان آموزانی هستند که این دوره را با من گذرانده ونمره مد نظر خود را گرفته اند که در صورت تمایل امکان مکالمه تلفنی با آنها برای شما وجود خواهد داشت.

۲ - با چه سطحی از دانش انگلیسی می توان در این کلاس شرکت کرد؟
شما باید حداقل دوره متوسط از دوره های زبان انگلیسی را گذرانده باشید یعنی در حال حاضر توانایی کسب نمره ۵ تا ۵٫۵ را داشته باشید.

۳- تعیین سطح به چه شکل انجام می شود ؟
تعیین سطح به شکل حضوری انجام می شود البته با هماهنگی قبلی

۴ - طول دوره آیلتس چقدر است ؟
برای انتقال مطالب مربوط به هر مهارت به طور جاگانه ۵ جلسه کافیست بدین ترتیب طول این دوره حداقل  1.5 ماه و حداکثر  2.5 خواهد بود.

 5- در این دوره از چه منابعی استفاده خواهد شد؟
منبع اصلی کتابهای آیلتس مجیک هستند که خود من تالیف کرده ام و کتابهای کمبریج و در صورت لزوم و بر حسب نیاز سایر منابع جانبی

۶ - شهریه دوره چقدر است؟
شهریه دوره بستگی به محل تشکیل کلاسها و تعداد نفرات دارد. در صورت تشکیل کلاسها در دفتر من واقع در خیابان مطهری خیابان لارستان برای یک نفر هر جلسه ۱۵۰۰۰۰ تومان خواهد بود که به صورت ۵ جلسه از قبل پرداخت می شود و در صورتی که به تعداد نفرات اضافه شود ( نیمه خصوصی ) شهریه هر نفر به ازاء هر جلسه ۵۰۰۰۰ تومان خواهد بود که باز هم به صورت ۵ جلسه از قبل پرداخت می شود . در صورت تمایل برای برگزاری کلاسها در محل مورد نظر شما شهریه ۲ برابر افزایش خواهد داشت.

۷- روز و ساعت و تعداد جلسات تشکیل کلاس به چه صورت خواهد بود؟
تعداد جلسات حداقل ۲ جلسه در هفته خواهد بود و روز و ساعت آن قابل هماهنگی است.

۸ - امتیاز خاص کلاسهای شما نسبت به سایر کلاسها چیست؟
تجربه ۱۰ سال آموزش بیش از ۲۵۰۰ نفر زبان آموز / منابع تالیفی انحصاری / آزمونهای رایگان همراه با پاسخهای تحلیلی / ساپورت تا روز امتحان / مقرون به صرفه بودن ...

۹ - امکان برگزاری کلاسها به صورت آنلاین وجود دارد؟
بله. با استفاده از نرم افزار اسکایپ و منابعی که در اختیار شماست طبق برنامه و زمان بندی مشخص کلاس می تواند به صورت آنلاین برگزار می شود.

۱۰- حداکثر چند جلسه می توان کلاس را کنسل کرد ؟
کنسل شدن کلاس اگر از طرف من باشد( به هر دلیلی ) دو جلسه رایگان به حساب شما اضافه می شود و اگر از طرف شما باشد ( با اطلاع قبلی یا بدون اطلاع ) هزینه فقط همان جلسه از حساب شما کسر می شود.

۱۱- آیا خارج از کلاس هم احتیاج به مطالعه و انجام تمرین خواهد بود؟
بله. البته میزان این مطالعه قابل تنظیم با وقت شماست ولی مطمئنا نیاز به تمرین خواهد بود.

سوالات درباره منابع

- مزیت این منابع نسبت به سایر کتب موجود در بازار چیست؟

در تهیه مجموعه آیلتس مجیک از مطالب کاملا به روز استفاده شده ( ۲۰ منبع + تجربه ۱۰ سال تدریس به بیش از ۲۵۰۰ نفر زبان آموز) همچنین تنوع و هدفمند بودن تمرینات در نظر گرفته شده از دیگر ویژگیهای این منابع به شمار می رود . ضمنا شما می توانید به عنوان خودآموز از آنها استفاده کرده و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید و در اسرع وقت جواب سئوالت خود را دریافت کنید.

- قیمت کتابهای آیلتس مجیک چقدر است؟

قیمت پک کامل ( هر ۴ منبع+ گرامر آیلتس ) ۲۵۰۰۰۰ تومان

قیمت هر منبع به صورت جداگانه ۶۵۰۰۰ تومان

 

می خواهم درباره کلاسهای مکالمه بیشتر بدانم؟